Kopš 2007.gada mūsu pamatnodarbošanās ir virtuves mēbeles, to komplektēšana atbilstoši klienta vajadzībām un tirdzniecība. Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvas virtuves mēbeles, kas tiek izgatavotas vienā no vadošajām virtuves mēbeļu ražotnēm Eiropā. Pateicoties virtuves skapīšu daudzveidīgajam moduļu skaitam, mūsu piedāvātās virtuves mēbeles ir viegli komplektējamas un uzstādāmas arī pašu spēkiem.

Kādas ir izvēles iespējas? Mūsu  piedāvājumā ir gan vienkāršas un kvalitatīvas virtuves mēbeles, gan virtuves mēbeles, kas ir aprīkotas ar Eiropā novērtētu mēbeļu furnitūru BLUM. 

Kopumā klients var izvēlēties virtuves mēbeles no sešām dažādām sērijām DUO, DUO XL, INTEGRO, INTEGRO Soft, Wood line un Acril line.

Kā pasūtīt? Mūsu piedāvātās virtuves mēbeles iespējams iegādāties tikai uz pasūtījumu. Virtuves iekārtas pasūtījumu var noformēt  TC "Gigant" veikalu tīklā lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī internetā. 

Cik ilgi jāgaida pasūtījums? Virtuves iekārtas pasūtījuma izpildes laiks 3-5 nedēļas, atkarībā no izvēlētās virtuves iekārtas.

Kādi ir apmaksas nosacījumi? Veicot virtuves iekārtas pasūtījumu, jāiemaksā avanss 20% apmērā no pasūtījuma summas. Atlikušās summas apmaksa notiek pie saņemšanas.

Piegāde  Mēs nodrošinām virtuves iekārtas piegādi visā Latvijas teritorijā. Pēc klienta pieprasījuma, mēs nogādāsim pasūtītās virtuves mēbeles līdz mājas ārdurvīm.

Garantija Virtuves mēbeles garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi. 


Projektējot virtuves iekārtu, mēs cenšamies radīt vispraktiskāko risinājumu, ņemot virtuves parametrus, Jūsu ieradumus un vēlmes, kā arī naudas summu, kuru plānojat izdot par virtuves iekārtu. Tādēļ mūsu piedāvātās virtuves iekārtas ir pieejamas visiem.