Sekojot 12. martā Latvijā izsludinātajam ārkārtas stāvoklim un valstiskas nozīmes ierobežojumiem, no 13. marta (ieskaitot) līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam SIA "MK un partneri" nosaka sekojošu darba kārtību:
1.) Darbinieki, kas veic klientu apkalpošanu klātienē, iespēju robežās samazina klātienes kontakta laiku ar klientu (piemēram, tikai materiālu izvēle, apskate). Projekta korekcijas, līguma dokumenti un norēķinu informācija, ja iespējams, tiek sūtīta klientam elektroniski.

2.) Pasūtījumiem ar virtuves uzstādīšanas pakalpjumu,  kam izpildes termiņš ir līdz 14.04.2020, pirms pakalpojuma saņemšanas ir jāapstiprina, ka visi objektā dzīvojošie ir veseli, pēdējo 14 dienu laikā nav bijuši valsts noteiktajās slimību epicentra valstīs, kā arī nav bijuši kontaktā ar slimniekiem.

3.) Pasūtījumiem ar virtuves piegādes pakalpojumu (bez montāžas), kam izpildes termiņš ir līdz 14.04.2020, tiks nodrošināta piegāde līdz objekta ārdurvīm, bez nešanas pakalpojuma, iespēju robežās maksimāli ierobežojot kontaktu ar klientu.

Lai mums visiem veselība!
 
      Atpakaļ