Virtuves skapīši DUO ML

  • vairāk nekā 120 virtuves skapji 
  • jauns atvilkņu augstumu izkārtojums
  • praktiskāka un labāka virtuves priekšmetu izvietošana skapīšos
  • klusās aizvēršanas sistēma skapīšiem ar durvīm un atvilktnēm
  • seši krāsu varianti - katram pieskaņots un komplektā iekļauts  rokturis
  • patentēts Eiropas Savienībā

DUO ML sērijas skapīšiem ar atvilktņu blokiem ir
atšķirīgs katras atvilktnes augstums. Atvilktņu augstumi ir pielāgoti  biežāk uzglabātajiem virtuves  un produktiem, piemēram, galda piederumiem, 1 kg cukura pakām, 900 ml burkām,
500g kafijas iepakojumam, 2l dzērieniem kartona pakās, 1l eļļas pudelēm, kā arī lielajiem, 10 litrīgajiem katliem.

DUO ML Grīdas skapītis izgatavotas no 16 mm biezas laminētas skaidu plātnes - dižskābarža vai pelēks ozols krāsā. Skapja korpusa dziļums - 49 cm. Skapja aizmugurē iestrādāta ventilācija. Regulējamās kājas 10 vai 15 cm.

DUO ML sienas skapīši, izgatavoti no 16 mm biezas laminētas skaidu plātnes - dižskābarža vai pelēks ozols krāsā. Skapīša korpusa dziļums ir 30 cm un 56 cm.

DUO ML skapīšu fasādes ir izgatavotas no 18mm bieza lamināta Gaišs dižskābardis un Pelēks ozols krasās, kas  kombinētas ar  trīs dažādām  glancētam akrila detaļām -  baltā, pelēka un melna krasā. Skapīšu fasādes ir aplīmētas ar ABS maliņu, izmantojot PUR ūdensdrošo  līmi.

DUO ML skapīšiem ir īpaši pieskaņotas galda virsmas – Gaišs dižskābardis un Bēša smilts krāsā. Galda virsmu biezums 38mm. 

DUO ML atvilktņu bloki Metalbox DS ir  45 cm dziļi un 30, 40, 45, 50, 60, 70, 80 un 90 cm plati. Visas atvilktnes ir aprīkotas ar klusās aizvēršanas sistēmu.

DUO ML atvilktnes DSX ir pieejamas 50, 55, 60, 70, 80 un 90 platumā. Tās ir aprīkotas ar klusās aizvešanas mehānismu, ka arī tam ir  lielāka kravnesību. 

DUO ML durvju  skapīšu eņģes ir regulējamas 3 virzienos. Skapīši ar uz augšu veramam durvīm aprīkoti ar gāzes pacelšanas mehānismu N60.

DUO ML skapīši ir komplektēti ar metāla rokturiem – baltā, inox vai melna krāsā.