Virtuves iekārtas - MK virtuves

Internetā var visu jeb kā pasūtīt virtuves iekārtu neizejot no mājas?

Pēdējo mēnešu notikumi pasaulē un Latvijā ar aicinājumu Paliec mājās! ir savā veidā ierobežojuši mūsu plānus un izmainījuši arī šādus tādus ieradumus. Bet dzīve jau neapstājas, un, esot mājās, vēl jo biežāk atceries par savu plānoto virtuves remontu, kas par sevi atgādina vismaz trīs reizes dienā.

Lasīt vairāk ... 

Sekojot 12. martā Latvijā izsludinātajam ārkārtas stāvoklim un valstiskas nozīmes ierobežojumiem, no 13. marta (ieskaitot) līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam SIA "MK un partneri" nosaka sekojošu darba kārtību:


1.) Darbinieki, kas veic klientu apkalpošanu klātienē, iespēju robežās samazina klātienes kontakta laiku ar klientu (piemēram, tikai materiālu izvēle, apskate). Projekta korekcijas, līguma dokumenti un norēķinu informācija, ja iespējams, tiek sūtīta klientam elektroniski.

2.) Pasūtījumiem ar virtuves uzstādīšanas pakalpjumu,  kam izpildes termiņš ir līdz 14.04.2020, pirms pakalpojuma saņemšanas ir jāapstiprina, ka visi objektā dzīvojošie ir veseli, pēdējo 14 dienu laikā nav bijuši valsts noteiktajās slimību epicentra valstīs, kā arī nav bijuši kontaktā ar slimniekiem.

3.) Pasūtījumiem ar virtuves piegādes pakalpojumu (bez montāžas), kam izpildes termiņš ir līdz 14.04.2020, tiks nodrošināta piegāde līdz objekta ārdurvīm, bez nešanas pakalpojuma, iespēju robežās maksimāli ierobežojot kontaktu ar klientu.

Lai mums visiem veselība!
 


Kā izskatīsies mana jaunā virtuve?
Cik tā izmaksās?

Nelauzi galvu - atsūti mums savas virtuves izmērus,
plānoto tehniku un saņem vizualizāciju ar cenas piedāvājumu - BEZ MAKSAS!

Noteikti norādi savas vēlmes vai idejas, ja tādas ir.
Lieliski, ja pievienosi attēlu no esošās virtuves telpas - mums īpaši interesē komunikācju izvietojums, caurules, skaitītāji, palodzes un radiatori -
tas viss, lai tava jaunā virtuve būtu perfekta.

Pieprasījumu sūti uz mk-virtuves@inbox.lv
Atbildi sagatavosim 5 darba dienu laikā