Izpārdošana #1
Virtuves iekārta INTEGRO 262cm x 177cm 

Kvalitatīva stūra virtuves iekārta ar integrētiem metāla rokturiem. Komplektēta ar BLUM furnitūru. Atvilktņu blokam Tandembox vadotnes ar bremzēm. Tvaika nosūcēja skapim Aventos pacelšanas mehānisms. Sienas panelis galda virsmas krāsā. Apgaismojums. Stūri ļoti ietilpīgs skapis / noliktava. Izmēri: 262 cm 177 cm.  Atrodas TC "Mēbeļu Nams", 2.stāvā.
Cena ar atlaidi Eur 1090,00. 

Izpārdošana #2
Virtuves iekārta INTEGRO x ACRILLINE 302cm x 177cm 


Virtuves iekārta INTEGRO ar integrētiem metāla rokturiem. Sienas skapīši Acrilline - tumši brūns akrils. Virtuve komplektēta ar BLUM furnitūru, atvilktnēm Tandembox vadotnes ar bremzēm. Cepeškrāsns skapim padziļinātā atvilktne pannām un saimniecības lietām. Stūrī ļoti ietilpīgs skapis / noliktava. Led apgaismojums. Stikla sienas panelis.  Atrodas T/C "Gigant", Maskavas iela 322d.
Iekārtas cena ar atlaidi Eur 1290,00

 https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/kitchens-kitchen-sets/U3sIFUFmSF4=.html?1559737304
Kā izskatīsies mana jaunā virtuve?
Cik tā izmaksās?

Nelauzi galvu - atsūti mums savas virtuves izmērus,
plānoto tehniku un saņem vizualizāciju ar cenas piedāvājumu - BEZ MAKSAS!

Noteikti norādi savas vēlmes vai idejas, ja tādas ir.
Lieliski, ja pievienosi attēlu no esošās virtuves telpas - mums īpaši interesē komunikācju izvietojums, caurules, skaitītāji, palodzes un radiatori -
tas viss, lai tava jaunā virtuve būtu perfekta.

Pieprasījumu sūti uz mk-virtuves@inbox.lv
Atbildi sagatavosim 5 darba dienu laikā

 
Kopš 2007.gada mūsu pamatnodarbošanās ir virtuves mēbeles, to komplektēšana atbilstoši klienta vajadzībām un tirdzniecība. Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvas virtuves mēbeles, kas tiek izgatavotas vienā no vadošajām virtuves mēbeļu ražotnēm Eiropā. Pateicoties virtuves skapīšu daudzveidīgajam moduļu skaitam, mūsu piedāvātās virtuves mēbeles ir viegli komplektējamas un uzstādāmas arī pašu spēkiem.

 

Kādas ir izvēles iespējas? Mūsu  piedāvājumā ir gan kvalitatīvas moduļu virtuves mēbeles, gan virtuves mēbeles pēc klienta pasūtījuma, kas ir aprīkotas ar Eiropā novērtētu mēbeļu furnitūru BLUM. 

Kopumā klients var izvēlēties virtuves mēbeles no moduļu sērijām DUO, DUO XL, DUO ML, INTEGRO Soft un MONO, vai izvēlēties individuālu risinājumu un dizainu INTEGRO, Wood line, Acril line un MDF stila sērijās.

Kā pasūtīt? Mūsu piedāvātās virtuves mēbeles iespējams iegādāties tikai uz pasūtījumu. Konsultējam savus klientus, palīdzam izvēlēties piemērotāko risinājumu, izstrādājam virtuves vizualizāciju salonos Rīgā, Maskavas ielā 322d (veikalā GIGANT) un TC Mēbeļu Nams, 2 stāvā. Virtuves iekārtas pasūtījumu var noformēt  arī TC "Gigant" veikalu tīklā lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī internetā. 

 

Cik ilgi jāgaida pasūtījums? Virtuves iekārtas pasūtījuma izpildes laiks 4-8 nedēļas, atkarībā no izvēlētās virtuves iekārtas sērijas.

 

Kādi ir apmaksas nosacījumi? Veicot virtuves iekārtas pasūtījumu, jāiemaksā avanss 20% apmērā no pasūtījuma summas. Atlikušās summas apmaksa notiek pie saņemšanas.

 

Piegāde Mēs nodrošinām virtuves iekārtas piegādi visā Latvijas teritorijā. Pēc klienta pieprasījuma, mēs nogādāsim pasūtītās virtuves mēbeles līdz mājas ārdurvīm.

 

Garantija Virtuves mēbeles garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.